ون آلست

ون آلست Van AALST


معرفی شرکت :

◊ شرکت Van Aalst Bulk Handling BV با تجربه ای بسیار طولانی در صنعت جابجایی سیمان فله می باشد. رئیس هیات مدیره شرکت آقای Gert van Aalst درحقیقت مخترع ماشین موبایل تخلیه سیمان از کشتی است. او بیش از 30 سال تجربه در بازار ماشین آلات تخلیه از کشتی و تاسیسات انبار (فله) را دارد. همچنین کارمندان بخش مهندسی و فروش تجربه ای 10 ساله در زمینه این محصول را دارند.

◊ کارخانه بزرگ شرکت Van Aalst Bulk Handling BVدرشهر بندری دوردرجت (نزدیک رتردام) در کشور هلند و در کنار اسکله می باشد. تمام ماشین آلات تخلیه (مواد فله) از کشتی می توانند مستقیما از کارخانه پهلوی اسکله آب برای مشتری حمل شوند که نتیجه آن ارزانتر شدن این ماشین آلات از ماشین آلات شرکتهای دیگر است.

◊ در شعبه آمریکا : شرکت PBC کار سرویس دهی و تخلیه تمامی کشتی ها و بارجها را برای شرکتهای مختلف در سراسر آمریکای جنوبی و شمالی تامین می کند علاوه بر موارد فوق این شرکت، خدمات سرویس و نگهداری به مالکین بارجهای مجهز به سیستم تخلیه و بارگیری را نیز ارائه می دهد.

◊ همکاری بی نظیر سازنده و اپراتور ماشین آلات تخلیه کشتی/ بارج در تجهیزات ماشین آلات پنوماتیکی تخلیه از کشتی نتایج زیر را به همراه دارد :

▪ کمترین انرژی مصرف شده
▪ کمترین هزینه نگهداری
▪ استفاده بلند مدت از قطعات بحرانی وپرمصرف

◊ بسیاری از مشتریان، برتری های تجهیزات تحویل شده بوسیله گروه مبتکر و انعطاف پذیرVan Aalst Bulk Handling BV را تجربه کرده اند.

محصولات :

◊ شرکت VAN AALST BULK HANDLING BV در تولید تجهیزات پنوماتیکی برای بارگیری، تخلیه، انتقال و ذخیره انواع مواد گرد، پودر و ساییده شده تخصص دارد. مانند :

▪ سیمان
▪ خاکستر بادی
▪ رس چینی
▪ سنگ آهک
▪ اکسید آلومینیم

و پشتیبانی بسیار شایسته مشتریان بوسیله :

▪ سرویس جهانی همراه با مهندسین انتخاب شده از روی دقت، متخصص و با تجربه
▪ بهبود و تعمیرات ماشین آلات عملیاتی
▪ دسترسی به تمام قطعات یدکی اصلی ماشین آلات حتی اگر ساخته شده بوسیله دیگران باشد