شركت صميم درخشان در سال 1377 توسط  مديرانی به ثبت رسيد كه سا لها در زمينه توليد، صادرات و واردات تجربه داشته اند و در همین راستابا كشورهای مختلف جهان روابط بازرگانی و تجاری مناسبی را برقرار نموده اند.

با توجه به ذخاير مواد معدنی  ايران، توجه مديران اين شركت به بازار اشباع نشده مواد معدنی در سال 1380 با هدف ورود به عرصۀ تولید و صادرات به صورت تخصصی معطوف گرديد و کار خود را با جذب نیروهای جوان و مستعد دانشگاهی آغاز نمود. این شرکت با پتانسیل‌های علمی و فنی فراوان، دارای اهداف تعریف شده و سطح بالایی می‌باشد که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

اهداف صمیم درخشان

  1. استفاده از روش های نوین صنعتی و مدیریتی و بكارگیری آن‌ها با استفاده از فناوری های نو.
  2. حضور در عرصه صنعتی و تولیدی.
  3. پذیرفتن نقش مناسب در نهادینه كردن توسعه پایدار.
  4. شناخت فرصتهای اشتغال و كسب درآمد به عنوان موتور محركه توسعه پایدار.
  5. جمع آوری و جهت دادن به نیروهای متخصص پراكنده به منظور ایجاد ضمانت برای توسعه پایدار.
  6. آموزش نیروی كار و ارتقاء مهارت و رهایی از اشتغال كاذب.
  7. توسعه زمینه های استفاده از ابزارهای پیشرفته و علوم به روز برای دریافت و نشر اطلاعات.
  8. استفاده از مزیت نسبی نیروی كار بومی، منابع طبیعی غنی به منظور افزایش توان رقابت باكشورهای پیشرفته.

به همین منظور اين شركت مصمم شد كه جايگاه مناسبی را براي خود در این صنعت بدست آورد. در همین راستا تفكر ايجاد واحد خردایش، پخت و دیوار پیش ساخته گچی در جنوب كشور به منظور صادرات شکل  گرفت.

به دنبال آن  شركت صمیم درخشان  اقدام به خريد معدن سنگ گچ با ذخيره تقریبی 60 ميليون تن در بندر خمير – ایران  نمود.

فعالیت متمرکز صمیم درخشان

شرکت صمیم درخشان، در قالب یکی از تولیدکنندگان سنگ گچ دانه بندی شده در جنوب کشور با تولید اسمی 1000 تن در روز در فاز یک، تامین‌كننده بخشی از نیاز‌‌های بازار مصرف، با هدف اصلی «تولید محصول با كیفیت، ضمن حفظ محیط زیست و سلامت كاركنان» ‌فعالیت می‌كند. بدیهی است افزایش رضایت مشتریان از مهمترین شاخص ارزیابی در راه رسیدن به اهداف فوق می‌باشد.

 

شركت صميم درخشان با بهره گيری از مجربترين مشاورين صنعتی، اقتصادي و مالی خود توانسته تنوع كاری و تجربه فراواني را در امور مختلف تجاری کسب نماید.